Rozpoczynamy testowanie modelu „Lokalnego Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości”, który swoją ofertę kieruje wyłącznie do osób młodych. Miejscem testowania są Siemianowice Śląskie, a utworzony w tym mieście ośrodek działa pod nazwą „Smaki biznesu”. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą zarówno osoby planujące założenie własnej firmy, jak i te, które już są przedsiębiorcami. Będziemy promować kompetencje przedsiębiorcze również wśród młodzieży, która w najbliższym czasie wejdzie na rynek pracy i będzie poszukiwać pracodawcy. Nasze działania kierujemy do osób urodzonych w latach 1990 – 1999.

Innowacja społeczna „Lokalne Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości” jest testowana w ramach projektu grantowego „Akcja Inkubacja” realizowanego przez ECORYS Polska Sp. z o.o. w partnerstwie z Uniwersytetem SWPS.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>