Jak już powiedzieliśmy we wstępie do tej części strony, przedsiębiorczy jest nie tylko ten, kto ma firmę. Przedsiębiorczość nie jedno ma imię i jest przydatna w wielu dziedzinach życia. We wszystkich tych, gdzie występujesz jako kupujący (choćby metaforycznie) jakiś produkt, towar, usługę, ideę albo czyjeś zainteresowanie, albo jako sprzedający. W których chcesz korzystnie coś zdobyć albo korzystnie zbyć. Wiadomo, że lepiej zyskiwać niż tracić (no chyba, że chodzi o kilogramy), dlatego warto byś nie tylko bliżej poznał pojęcie przedsiębiorczości, ale i miał świadomość, w jakich sytuacjach i w jakich obszarach życia ją wykorzystać.

Tę część oferty Smaków biznesu kierujemy do uczniów ostatnich klas liceum, technikum i szkół branżowych. Zaplanowaliśmy organizację zajęć warsztatowych w szkołach. Chcemy pokazać wam, że niezależnie od planów zawodowych, należy pracować nad rozwojem kompetencji przedsiębiorcy, bo to się w życiu opłaca. I to zarówno w sprawach prywatnych, jak i w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Mamy nadzieję, że dyrektorzy i nauczyciele zechcą zaprosić nas na spotkania z młodzieżą.

 

Oto krótka informacja o ofercie Smaków biznesu :

Udział w zajęciach organizowanych w ramach testowania Smaków biznesu (to jest do końca stycznia 2018 toku) będzie możliwy tylko dla osób urodzonych w latach 1990-1999 i będzie łączył się z koniecznością przekazania przez wszystkich uczestników danych osobowych niezbędnych do realizacji projektu grantowego „Akcja Inkubacja”, wyrażenia zgody na przetwarzanie tych danych na potrzeby realizacji projektu. Będziemy również prosić o wyrażenie zgody na upowszechnienie wizerunku na potrzeby promocji projektu. Każdy uczestnik otrzyma również ankietę ewaluacyjną oraz pre- i posttest pozwalający ocenić, czy zwiększyła się wiedza uczestników dotycząca oferty wspierania przedsiębiorczości.

W sprawie umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny. Informujemy, że w okresie testowania zaplanowaliśmy przeprowadzenie trzech warsztatów.

Do zobaczenia w szkole!